दैलेख महोत्सबमा भोलि ज्योती मगर, राम्जी खाँड लगायतको प्रस्तुति रहने

दैलेखः दैलेखमा जारी तेस्रो कर्णाली प्रादेशिक औधोगिक व्यापार मेला तथा दैलेख महोत्सव–२०८०मा सोमबार कलाकारहरु ज्योती मगर, राम्जी खाँड लगायतका राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारहरुको प्रस्तुति कला संयोजक कुमार प्याकुरेलले जानकारी दिए ।
उघोग वाणिज्य सङ्घ दैलेखको आयोजनामा सुरु भएको दैलेख महोत्सबमा भोलि गायिका ज्योति मगर राम्जी खाँड लगायत स्थानीय कलाकारहरुको प्रस्तुती रहने आयोजकले जनाएको छ । सोमबार कार्यक्रमको उद्घोषण भिम सिजापती र माधब जोन खत्रीले गर्नेछन् ।
दैलेख महोत्सबमा विभिन्न राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारहरु साँगीतिक प्रस्तुती, लोकदोहोरी प्रतियोगिता संगै कृषि, व्यापार प्रदर्शनी, विभिन्न व्यापारिक स्टल, बालबालिकाको लागि बाल उद्यान लगायतका स्टलहरु रहेका छन् ।
नारायण नगरपलिकाको काँडाचौरमा भइरहेको दैलेख महोत्सब फाल्गुन २८ गते सम्म संचालन हुने छ ।

हाम्राे जानकारी

तपाईहरुसंग कुनै समाचार बन्ने सामाग्री छन् वा तपाईहरु लेख तथा कला साहित्यको रचना गर्नुहुन्छ यदि छन भने हामीलाई पठाउन नभुल्नुहोला हामी प्रथमिकताका साथ प्रकाशन गर्नेछौँ ।
लेख तथा समाचार पठाउने माध्याम :
इमेलः Khullapress@gmail.com,kadhikari006@gmail.com सम्पर्क नं. ९८५८०८८३१०,९८६८९१२२१५